polski deutch english

Dentysta Konin

Get Adobe Flash player

Oferta

 
Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza - to przede wszystkim profilaktyka próchnicy zębów oraz leczenie już powstałych ubytków próchniczych.


 
Protetyka

Uzupełnienia protetyczne są powszechnie stosowanym w stomatologii rozwiązaniem problemu osłabienia struktury zęba lub też częściowej lub całkowitej utraty uzębienia.

 
Ortodoncja

Nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie w leczeniu ortodontycznym zarówno dzieci jak i dorosłych, w dziedzinie aparatów stałych i ruchomych.

 
Endodoncja

Obecnie wiele zębów, które jeszcze nie tak dawno były skazane na usunięcie, możemy leczyć i uratować. Jest to możliwe dzięki leczeniu endodontycznemu (kanałowemu).

 
Mikroskop zabiegowy

Perfekcyjnie wykonane leczenie kanałowe daje możliwość cieszenia się własnymi zębami przez długi okres czasu. Tym samym wyklucza kosztowną dla pacjenta sytuacja,

 
 
Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna to nie tylko zabiegi usuwania zębów. W ramach tej specjalności wykonywany jest cały szereg zabiegów w obszarze obejmującym jamę ustną, w tym zabiegi wspomagające inne dziedziny stomatologii.

 
Periodontologia

Nie leczone zapalenie dziąseł może przejść w paradontozę. Z czasem gromadząca się płytka bakteryjna i kamień nazębny wnikną poniżej dziąsła będąc niemożliwe do usunięcia poprzez szczotkowanie.

 
 
Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna zajmuje się nadawaniem i przywracaniem naturalnego i zdrowego wyglądu naszym zębom. Dzięki odpowiednim zabiegom uśmiech może być bardziej naturalny.

 
Gwarancje

Biorąc odpowiedzialność za jakość świadczonych przez nas usług na wykonane zabiegi po zakończeniu leczenia udzielamy pisemnych gwarancji:

 
 
Pracownia RTG

Wszystkie niezbędne do właściwej diagnozy pacjenta zdjęcia RTG wykonujemy na miejscu, zarówno punktowe jak i pantomograficzne. © Copyright 2011 Centrum Stomatologi PLUS

realizacja: strony internetowe PRO-LINK